Mükemmel sessizlik tek tuşla mümkün

Profilo’nun yeni bulaşık makinesi birbirinden kullanışlı özellikleri ile evdeki bulaşık yükünü ortadan kaldırıyor.

Kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran ürünler geliştiren Profilo’nun yeni GV650 bulaşık makinesi; 6 farklı yıkama programı, yeni sepet sistemi, zamandan tasarruf sağlayan turboplus+ özelliği, bulaşıklarınızda leke bırakmadan doğal kurumasına olanak veren otomatik açılan kapağı, şık panel tasarımı ve Home Connect özelliği sayesinde makinenizi uzaktan kontrol etmenize olanak sağlayarak hayatınızı kolaylaştırıyor. GV650 bulaşık makinesi; gri ve beyaz renk seçenekleriyle sunuluyor.Tüketicilerinin ihtiyaçlarını araştıran ve bu ihtiyaçları karşılayan ürünler tasarlayarak hayatı kolaylaştıran Profilo, bu bakış açısıyla GV650 model bulaşık makinelerine de birbirinden kullanışlı yeni özellikler ekledi. GV650 bulaşık makinesi, her mutfağa uyum sağlayabilmesi için gri ve beyaz renk seçenekleriyle tüketiciye sunuluyor.

Sepet Durdurucu ile Bulaşıklar Güvenle Korunuyor

Alt sepetin ön tekerleklerinde bulunan “sepet durdurucu” sayesinde çekme sırasında sepetin raydan çıkması önleniyor. Bulaşıkların daha temiz olması için makine içinde yapılan yenilikler arasında “şişe tutucu” ve “bulaşık sabitleyici” aparatlar dikkat çekiyor. Bu aparatlar sayesinde şişe ve plastik gibi normalden uzun veya hafif bulaşıkların devrilmesi ve içlerine su dolması önlenerek ideal yerleştirme pozisyonunda sabitlenmeleri sağlanıyor. Böylece bulaşıkların daha iyi temizlenmesi kolaylaşıyor, makine kusursuz bir yıkama performansı sunuyor. Öte yandan, program bittiğinde kapak otomatik olarak açılıyor ve doğal kurutma süreci başlıyor.6 farklı yıkama programı sunan, yeni sepet sistemli GV650 bulaşık makinesi program bitiminde otomatik olarak açılan kapak özelliği ile içinde biriken buharı dışarı çıkararak, su lekesi bırakmadan doğal kurutma sağlıyor. Kurutma aşaması düşük sıcaklıkta olduğu için yüksek enerji tasarrufu elde ediliyor. 

TurboPlus+ özelliği ile %66’ya varan zaman tasarrufu 

Kullanıcılar, yeni bulaşık makinesindeki anında hızlandırma (TurboPlus+) özelliği ile yüzde 66’ya varan kısaltma imkanı bulabiliyor. Örneğin, beklenmedik bir misafir geleceği için bulaşıkların acilen temizlenmesine ihtiyaç duyuyorsanız, bu özelliği hızlıca devreye sokabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kullanıcının en sık tercih ettiği yıkama programı tek tuşla “favori programım” şeklinde kaydedilerek kullanım kolaylığı sağlanıyor.

Mükemmel sessizlik tek tuşla mümkün 

Hepimizin evlerde olduğu bu günlerde evin farklı köşeleri bizler için ofis ya da sınıflar haline geldi. Bazen çocuklarımız mutfaktan derse katılıyor bazen de bizler toplantılarımızı burada yapıyoruz. Minik bebeklerimizi yeni uyuttuğumuz anlarda ise evde çıt çıkmasını bile istemiyoruz. Sessizliğin ekstra önemli olduğu bu durumlarda evden çalışan ya da bebeği olan kullanıcılar için GV650 bulaşık makinesinin “Sessizlik” seçeneği ile 30 dakika boyunca en sessiz modda çalışması mümkün olabiliyor.

Home Connect Özelliği Sayesinde Bulaşık Makinenizi Nerede Olursanız Olun Akıllı Telefonunuzla Kontrol Edebilirsiniz

Profilo GV650’nin Home Connect özelliği sayesinde bulaşık makinesine akıllı cihazınız üzerinden uzaktan komut verilebiliyor. Zaman kazanmak ve ev işlerini hızlıca tamamlamak isteyenler için Home Connect uygulaması üzerinden kontrol edilebilen akıllı seçenekler yer alıyor. Home Connect aynı zamanda makinenizde herhangi bir sorun oluştuğunda servis yetkililerinin uzaktan makinenize bağlanarak sorunun ne olduğunu tespit etmesini de mümkün kılıyor. 

Hibya Haber Ajansı

Okunma