01 Burda AVM sosyal sorumluluk projeleri ile fark yaratıyor

“İyilik Burda” diyerek kalplere dokunan 01 Burda AVM, LÖSEV için hazırlanan yardım stantlarına ev sahipliği yapıyor.

Yer aldığı sosyal sorumluluk projeleriyle fark yaratan 01 Burda AVM, iyilik hareketlerine hız kesmeden devam ediyor. “İyilik Burda” diyerek kalplere dokunan 01 Burda AVM, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) için hazırlanan yardım stantlarına ev sahipliği yapıyor. AVM içerisinde konumlanan LÖSEV stantlarında el emeği ürünlerin satışı gerçekleşiyor.

Adanalıların alışveriş ve eğlence noktası 01 Burda, “İyilik Burda” projesi kapsamında hayata geçirilen etkinlikte, AVM içerisinde konumlandırdığı stant alanı ile Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı’na destek oluyor.

Bir ay boyunca AVM’nin 1. katında yer alacak olan stantlarda LSV Dükkan markası ile birbirinden değerli el emeği ürünlerin satışı gerçekleşiyor. Satışlardan elde edilen gelir; lösemili çocukların tedavi, eğitim ve sosyal ihtiyaçları için kullanılıyor.

“İyilik Burda” projesi kapsamında 01 Burda AVM, birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alarak yüzleri güldürmeye devam edecek.

01 Burda, aldığı üst düzey hijyen önlemleriyle Adanalıları ağırlamaya devam ediyor.

01 Burda AVM hakkında:

01 Burda AVM, Adana ve tüm bölgedeki farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap verecek bir alışveriş merkezi olma özelliği taşımaktadır. Yeni nesil bir yaşam merkezi olarak tasarlanan 01 Burda, benzersiz atmosferi, ziyaretçilerine sunduğu eğlenceli ve kültürel etkinliklerle Adana halkının alışveriş alışkanlıklarında değişim ve dönüşüme öncülük etmektedir. 01 Burda, tüm ihtiyaçları tek bir çatı altında karşılamakta, yeni nesil alışveriş merkezi anlayışı ile konuklarına farklı bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

Esas Gayrimenkul hakkında:

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım firmalarından biri olan Esas Gayrimenkul, alanında uzman ekibi ile uzun vadede değer yaratan projeler geliştirmekte ve yönetmektedir. 2009 yılında faaliyete başlayan Esas Gayrimenkul, bugün yurtiçi ve yurtdışında toplamda 3 milyar Euro yatırımla, 971 bin metrekare kiralanabilir alanda, çevre dostu olan ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel projelerine imza atmıştır. Türkiye genelinde 7 alışveriş merkezi, 3 ofis binası ve 1 konut ve 1 otel projesini hayata geçiren Esas Gayrimenkul, yönetimini üstlendiği Van Alışveriş Merkezi, MalatyaPark, Sanko Park Gaziantep ve Konya Kentplaza ile birlikte toplamda 64 projeyle alışveriş merkezi otel ve ofis binalarına yatırımlarını sürdürmektedir.

Hibya Haber Ajansı

Okunma