Altınyıldız Classics yeni sezonda başarılı

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, başarılı oyuncu Burak Özçivit ile birlikteliğine üçüncü yılında da devam ediyor.

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, başarılı oyuncu Burak Özçivit ile birlikteliğine üçüncü yılında da devam ediyor. Altınyıldız Classics 2020 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, Burak Özçivit’in seçimleriyle erkeklerin üzerinde taşımaktan büyük keyif alacağı parçalar sunuyor.

Doğadan ilham alınan renklerin, sıcak yazın temsilcisi canlı renkler ve desenlerin başarıyla kullanıldığı koleksiyon, Burak Özçivit’in seçimleriyle yazın enerjisiyle uyumlu bir şıklık vadediyor.

Hayatın her alanında başarılı olmak isteyenlere ve başarılı olmak için giyinmenin önemini bilenlere hitap eden Altınyıldız Classics, yeni sezon ile birlikte özel günler için her detayı özenle ve kusursuz bir incelikle hazırlanmış smokin ve takım elbise tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor.

Burak ÖzçivitAltınyıldız Classics 2020 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu seçimleriyle bu yazın da çok başarlı geçeceği mesajını veriyor.


Hibya Haber Ajansı

3.6b
Okunma