Home Genel Doğası, sosyal alanları ve gastronomisiyle Adaia Göcek, yaz mevsimine hazır

Doğası, sosyal alanları ve gastronomisiyle Adaia Göcek, yaz mevsimine hazır

by indirimbulindirim

Göcek Körfezi’nde misafirlerini ağırlayan Adaia Göcek, keşfedilmeyi bekleyen doğal güzellikleri, Türk ve Akdeniz mutfağından oluşan zengin menüsüyle yeni sezonda da deniz yaşamına gönül verenlerin karadaki buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Türkiye’nin doğası ve deniziyle sayılı turistik körfezlerinden biri olan Göcek Körfezi’nde misafirlerini ağırlayan Adaia Göcek, mavi yolculukların eşsiz adresi olmayı sürdürüyor.

Tarihin ve Doğal Güzelliklerin Ev Sahibi

Geniş yerleşim alanından zengin doğasına, pek çok dilde kitapların yer aldığı kütüphanesinden çeşitli müzik enstrümanlarına, spor alanlarından çocuklara yönelik oyun alanlarına kadar sahip olduğu imkânlarla Adaia Göcek, kalabalıktan ve stresten uzak, yazın tadını doyasıya geçirmek isteyenler için paha biçilmez bir mekân.

Keşfedilmeyi bekleyen tarihi ile Adaia Göcek, Akdeniz balık menüsü, tanışma spesiyalleri ve taş fırını ile geleneksel Türk lezzetlerinin yanı sıra yabancı misafirlerinin damak zevkine uyacak sade ya da çikolatalı kruvasanların da içerisine dâhil olduğu Avrupa kahvaltı kültürü ile menü çeşitliliğini sağlıyor.

Kalabalığın azaldığı, insanların sakinleştiği, tarihe ve etrafı saran doğanın ev sahipliği yaptığı Adaia Göcek, karaya çıkmak isteyen denizciler için adeta cennetten bir köşe hissi uyandırıyor.

Hibya Haber Ajansı

related posts

Leave a Comment