Kış modasına renk katan güneş gözlükleri

Geçmişten günümüze gücünü koruyan retro parçalar, renkli elbiseler ve ekoseler Atasun Optik'in trend güneş gözlükleriyle kombinlerinizi tamamlıyor.


Bu kış, güneş gözlükleriniz kombinlerin vazgeçilmez parçası olacak. Geçmişten günümüze gücünü koruyan retro parçalar, renkli elbiseler ve ekoseler kış aylarında dolaplarda yerini alırken, yeni sezonun trend güneş gözlükleri Atasun Optik’te sizleri bekliyor.

Her sezonun ve tarzın vazgeçilmezlerinden olan güneş gözlükleri, 2020-2021 kış modasına da damgasını vuruyor. Her tarza uygun gözlük modasının yer aldığı yeni sezonda 70’li yılların modelleri yine ön plana çıkıyor. Retro modasının yeniden hayat bulduğu kış sezonunda, pastel renkli ve metal çerçeveli güneş gözlüğü modelleri kış modasının sakin ruhunu kombinlerinize taşıyor. 90’lı yılların şık ve gösterişli tarzı ise şimdiden yeni sezonda yerini aldı. Güneş gözlüklerindeki taş işlemeli detaylar kombinlere hareket katarken, çift köprülü çerçeveli modeller ise gece kombinlerinin ışıltısıyla uyum sağlayacak.

Geri dönüştürebilir çerçeveler yükselişte
2020-2021 kış modasında bu yıl sürdürebilir malzemelerden yapılan güneş gözlükleri de ön plana çıkıyor. Biyoasetat, bambu ve ahşap gibi geri dönüştürebilir malzemelerden yapılan çerçevelerle tasarlanan modeller kahverengi ve yeşil tonlarıyla kış ruhunu kombinlerinize taşıyacak. Oval ve yuvarlak çerçeveli güneş gözlükleri tarzınıza zarif ve şık bir görünüm katacak.


Siyahın zamansız ruhuyla her dönem tarz olan güneş gözlükleri ise bu kış daha cesur ve daha çekici. Kare, köşeli, çekik ve çift köprülü modeller metal ve parlak detaylarla dikkatleri üzerine çekerken, sofistike, vintage, elegan ya da feminen tüm tarzların asi ve şık tamamlayıcısı olacak.


Dünya markalarının güneş gözlükleriyle kış modasını yakalamak isteyenlerin birbirinden farklı modellerle buluşma noktası ise bu sezon da Atasun Optik olacak. Guess, Unofficial, Emporia Armani, Senseya, Gucci, Ralph, Prive Revux gibi dünya markalarının 2020-2021 kış sezonuna damga vuran güneş gözlükleri Atasun Optik’te her tarza ve bütçeye uygun seçeneklerle tarzından vazgeçmeyenleri bekliyor.


2020-2021 kış modasında dikkat çeken güneş gözlükleri hakkında detaylı bilgiye Atasun Optik’lerden, www.atasunoptik.com.tr ve Atasun Optik mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz.


Hibya Haber Ajansı

Okunma