Montblanc Pirelli işbirliğinde geliştirdiği yeni bavulunu satışa sundu

Montblanc’ın inovatif ürünler yaratma tutkusu; Pirelli’nin hareket, hız ve performans konusundaki ustalığı ile birleşti.

Lüks prestij markası Montblanc, İtalya’nın yüksek performanslı lastik markası Pirelli ile geçtiğimiz yıl başlattığı işbirliğini, yeni bir ürün ile zenginleştiriyor. Montblanc ve Pirelli’nin 2019 yılında piyasaya sunduğu kapsül bavul koleksiyonu, özel kauçuk malzemeden yapılan mini Pirelli lastiklere sahip yeni bir limited edition ürün ile genişliyor.

Bir bavuldan verimlilik, sağlamlık ve konfor bekleyen seyahat severler için sınırlı sayıda üretilen; kırmızı, kauçuk kaplanmış deri detaylara sahip, siyah polikarbonat gövdeli hafif bavullar, Türkiye’de www.rotapsaat.com adresi üzerinden satışa sunuluyor.

Tekerlekler, Pirelli P ZERO™ lastiklerinin asimetrik motifini taşıyor

Yeni Montblanc bavul, Pirelli mühendisleri ile birlikte geliştirilen yüksek performanslı, bilyeli tekerlekleri ve kusursuz tutma sapı ile öne çıkıyor. Kauçuk kaplı kırmızı deri üst sap ve siyah deri yan sap ile daha kolay kaldırma ve saklama imkanı sunuyor. Pirelli’nin 1872’den bu yana hareket ve hız alanındaki tecrübesine dayanarak üretilen bu sessiz ve sağlam tekerlekler, yüksek performanslı P ZERO™ Pirelli lastiklerinin asimetrik diş motifini taşıyor. Mat görünümlü ve çizilmelere karşı dayanıklı olan bavulun köşeleri ise sert plastik içeriyor.

Bavulun tasarımı gerçek bir otomobil jantını andırıyor

Kabin boyu bavulun bir tarafında elastik bantlar, diğer tarafında ise fermuarlı, siyah bir ağ bulunan geniş iç bölmeleri; kıyafetleri ve aksesuarları ferah bir şekilde yerleştirebilmeye olanak sağlıyor. Ayrıca içeride kartvizit koyulabilecek bir cep de bulunuyor. Gerçek bir otomobil jantını andıran sportif ve dinamik tasarıma sahip bavul; kırmızı etiketi ve bu iş birliğinin işareti olarak sap bölümüne lazerle işlenmiş “Montblanc x Pirelli” yazısı ile öne çıkıyor.

Hibya Haber Ajansı

Okunma